MFR100FRF52-162K
MFR.Part #
MFR100FRF52-162K
JLCPCB Part #
C3569648
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS