MFR100FRF52-15R4
MFR.Part #
MFR100FRF52-15R4
JLCPCB Part #
C1760020
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS