MFR100FRF52-143K
MFR.Part #
MFR100FRF52-143K
JLCPCB Part #
C1759988
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS