MFR100FRF52-13R7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR100FRF52-13R7
JLCPCB Part #
C3422863
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS