MFR100FRF52-13K
MFR.Part #
MFR100FRF52-13K
JLCPCB Part #
C3528324
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS