MFR100FRF52-12R1
MFR.Part #
MFR100FRF52-12R1
JLCPCB Part #
C3431057
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS