MFR100FRF52-11R3
MFR.Part #
MFR100FRF52-11R3
JLCPCB Part #
C3526623
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS