MFR100FRF52-10R5
MFR.Part #
MFR100FRF52-10R5
JLCPCB Part #
C1760161
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS