MFR100FRF52-10K2
MFR.Part #
MFR100FRF52-10K2
JLCPCB Part #
C1760264
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS