MFR100FRF52-105R
MFR.Part #
MFR100FRF52-105R
JLCPCB Part #
C1760309
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS