MFR100FRE52-9K53
MFR.Part #
MFR100FRE52-9K53
JLCPCB Part #
C1760293
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS