MFR100FRE52-8K25
MFR.Part #
MFR100FRE52-8K25
JLCPCB Part #
C3360402
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.25kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS