MFR100FRE52-69R8
MFR.Part #
MFR100FRE52-69R8
JLCPCB Part #
C1760588
Description
-55℃~+155℃ 1W 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS