MFR100FRE52-64R9
MFR.Part #
MFR100FRE52-64R9
JLCPCB Part #
C1761066
Description
-55℃~+155℃ 1W 64.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS