MFR100FRE52-5K62
MFR.Part #
MFR100FRE52-5K62
JLCPCB Part #
C1762751
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS