MFR100FRE52-5K6
MFR.Part #
MFR100FRE52-5K6
JLCPCB Part #
C1762660
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS