MFR100FRE52-5K36
MFR.Part #
MFR100FRE52-5K36
JLCPCB Part #
C1762673
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.36kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS