MFR100FRE52-54K9
MFR.Part #
MFR100FRE52-54K9
JLCPCB Part #
C3539102
Description
-55℃~+155℃ 1W 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS