MFR100FRE52-47K
MFR.Part #
MFR100FRE52-47K
JLCPCB Part #
C1760354
Description
-55℃~+155℃ 1W 47kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS