MFR100FRE52-41K2
MFR.Part #
MFR100FRE52-41K2
JLCPCB Part #
C1759763
Description
-55℃~+155℃ 1W 41.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS