MFR100FRE52-412K
MFR.Part #
MFR100FRE52-412K
JLCPCB Part #
C1759770
Description
-55℃~+155℃ 1W 412kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS