MFR100FRE52-2M05
MFR.Part #
MFR100FRE52-2M05
JLCPCB Part #
C1765344
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.05MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS