MFR100FRE52-2K26
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR100FRE52-2K26
JLCPCB Part #
C3481627
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.26kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS