MFR100FRE52-274K
MFR.Part #
MFR100FRE52-274K
JLCPCB Part #
C1759950
Description
-55℃~+155℃ 1W 274kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS