MFR100FRE52-24R3
MFR.Part #
MFR100FRE52-24R3
JLCPCB Part #
C1759801
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS