MFR100FRE52-191K
MFR.Part #
MFR100FRE52-191K
JLCPCB Part #
C1759958
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS