MFR100FRE52-15K4
MFR.Part #
MFR100FRE52-15K4
JLCPCB Part #
C1760017
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS