MFR100FRE52-11R3
MFR.Part #
MFR100FRE52-11R3
JLCPCB Part #
C1759066
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS