MFP-25BTD52-10K
MFR.Part #
MFP-25BTD52-10K
JLCPCB Part #
C1397367
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS