MFP-25BRE52-383R
MFR.Part #
MFP-25BRE52-383R
JLCPCB Part #
C1768490
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS