MFP50SCBD52-90K9
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP50SCBD52-90K9
JLCPCB Part #
C1393266
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS