MFP50SCBD52-3K92
MFR.Part #
MFP50SCBD52-3K92
JLCPCB Part #
C1394488
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS