MFP50SBRE52-6K81
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP50SBRE52-6K81
JLCPCB Part #
C3420756
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS