MFP50SBRE52-6K19
MFR.Part #
MFP50SBRE52-6K19
JLCPCB Part #
C1771250
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS