MFP50SBRE52-69R8
MFR.Part #
MFP50SBRE52-69R8
JLCPCB Part #
C1769432
Description
-55℃~+155℃ 500mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS