MFP50SBRE52-5K09
MFR.Part #
MFP50SBRE52-5K09
JLCPCB Part #
C1769605
Description
-55℃~+155℃ 5.09kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS