MFP50SBRE52-583R
MFR.Part #
MFP50SBRE52-583R
JLCPCB Part #
C1769528
Description
-55℃~+155℃ 500mW 583Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS