MFP50SBRE52-4K17
MFR.Part #
MFP50SBRE52-4K17
JLCPCB Part #
C1770258
Description
-55℃~+155℃ 4.17kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS