MFP50SBRE52-3K88
MFR.Part #
MFP50SBRE52-3K88
JLCPCB Part #
C1769947
Description
-55℃~+155℃ 3.88kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS