MFP50SBRE52-3K74
MFR.Part #
MFP50SBRE52-3K74
JLCPCB Part #
C1769964
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS