MFP50SBRE52-3K65
MFR.Part #
MFP50SBRE52-3K65
JLCPCB Part #
C1770267
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS