MFP50SBRE52-3K24
MFR.Part #
MFP50SBRE52-3K24
JLCPCB Part #
C1770355
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS