MFP50SBRE52-2K15
MFR.Part #
MFP50SBRE52-2K15
JLCPCB Part #
C3543844
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS