MFP50SBRE52-23K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP50SBRE52-23K2
JLCPCB Part #
C1768794
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS