MFP50SBRE52-154K
MFR.Part #
MFP50SBRE52-154K
JLCPCB Part #
C1768668
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS