MFP50SBRE52-14K3
MFR.Part #
MFP50SBRE52-14K3
JLCPCB Part #
C1768693
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS