MFP50SBRE52-12K9
MFR.Part #
MFP50SBRE52-12K9
JLCPCB Part #
C1768828
Description
-55℃~+155℃ 12.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS