MFP50SBRD52-6K42
MFR.Part #
MFP50SBRD52-6K42
JLCPCB Part #
C3517354
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS