MFP50SBRD52-44K2
MFR.Part #
MFP50SBRD52-44K2
JLCPCB Part #
C1778025
Description
-55℃~+155℃ 44.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS