MFP50SBRD52-2K06
MFR.Part #
MFP50SBRD52-2K06
JLCPCB Part #
C1772958
Description
-55℃~+155℃ 2.06kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS